O kucharence

IMG_8551

Zaczęło się od zainteresowania kuchnią już od najmłodszych lat:) Cała paczka kawy w garnku zalana zimną wodą.

Danie popisowe: zupka błyskawiczna.

Jajecznica na śniadanie.

Kanapkowe kolacje z herbatą, które przygotowywałyśmy z siostrą, by następnie zasiąść do gry w chińczyka. Takie oto były początki;)

Potem nastąpiła przygoda z blogiem „przez żołądek do serca” na portalu za-kochanie.pl (obecnie przepisnamilosc.pl) i przygotowywanie przepisów do kalendarza kobiety na rok 2015 oraz 2016.

Kucharenka.pl to blog, chyba najprościej mówiąc, o jedzeniu. O tym, jak wyjątkowe może ono być i ile radości może wnieść w nasze życie. Nie jestem profesjonalistą, po prostu lubię gotować. Sprawia mi to przyjemność i mimo, że nie codziennie znajduję czas na to, by zrealizować moje żywieniowe wymysły, to staram się przynajmniej pamiętać o tym, że posiłki to wyjątkowy czas – na rozmowy, na przemyślenia, na spotkania w gronie najbliższych. Bo nic tak nie łączy ludzi jak spotkania przy stole i wielogodzinne rozmowy.

Jestem otwarta na Wasze propozycje,pytania, uwagi. Gotowania uczyć się będę chyba całe życie, a ten blog to miejsce, które pozwala mi się kulinarnie rozwijać i motywuje, by to robić regularnie.

Pozdrawiam serdecznie, życząc Wam wszystkim smacznego :)

Klaudia

(Visited 1 421 times, 1 visits today)