Różności

#GotujZAnielka – nowa akcja! Tworzymy szybką bazę obiadową

Stali czytelnicy wiedzą, że od połowy lutego moje życie bardzo się zmieniło za sprawą małej istotki o imieniu Anielka, która pojawiła się w naszym domu. Dlaczego o tym piszę? Bo ma to wpływ na wszystkie obszary mojego życia, również na to, co i jak jem i tym samym na bloga. Nie ukrywam, że pierwsze dni były trudne – myślałam że już nigdy nie będę mieć czasu na gotowanie i jedzenie. I w ogóle na nic. Na szczęście szybko się to zmieniło i (względna) równowaga została odzyskana. Czasu znów trochę przybyło, tylko sposób gotowania się zmienił. Muszę uwzględnić fakt, że nagle będę musiała przerwać przyrządzanie posiłku, więc musi to być coś, co nie straci na smaku przez chwilę przerwy.

W związku z tym, że sama przechodziłam przez te trudności i cały czas wymyślam nowe sposoby na gotowanie z naszym niemowlakiem, to pomyślałam, że podzielę się tymi pomysłami, bo przecież świeżo upieczonych mam jest tu na pewno więcej. A same inspiracje przydadzą się zresztą nie tylko im, ale też wszystkim osobom, które muszą ugotować coś na szybko lub partiami;) Dlatego też zapraszam Was do obserwowania mojego profilu @Kucharenka na instagramie, gdzie wrzucam z hashtagiem #GotujZAnielka moje kulinarne doświadczenia. 

Update:Rozszerzam akcję również na facebooka:)Wiadomo, że nie wszystko trafi na bloga, a na instagramie pojawia się na bieżąco. Nie są to przepisy, lecz zdjęcia różnych potraw (głównie obiadowe, ale nie tylko) z oznaczeniem składników, które mają być po prostu szybką inspiracją do przygotowania posiłku. Często przyrządzam coś z Anielką schowaną w chuście lub obserwującą mnie bacznie z bujaczka, może się czegoś nauczy przy okazji ;)

Chciałabym Was zachęcić do używania hashtagów #GotujZAnielka i #Kucharenka dla potraw, które przyrządzacie. Zasada jest taka, by było to coś w miarę szybkiego do zrobienia lub coś, co można robić w częściach (np. tarta). Moim zamysłem jest stworzenie na instagramie bazy inspiracji dla wszystkich gotujących potrzebujących, łącznie ze mną;) Dlatego też będę co jakiś czas publikować zbiorczo nasze najlepsze pomysły również na blogu. Zapraszam do udziału!:) 

P.S. Nie zapomnijcie upublicznić i oznaczyć Waszych potraw @Kucharenka bym mogła je zobaczyć;)

P.S.2 Jeśli nie widzieliście postu o planowaniu posiłków, to koniecznie go przeczytajcie, jeśli tak jak ja zmagacie się z organizacją żywieniową w domu;)

AKCJA RUSZA TEŻ NA DURSZLAKU!:) JEŚLI MACIE SWOJEGO BLOGA TO RÓWNIEŻ ZAPRASZAM DO UDZIAŁU :) SKOPIUJCIE KOD BANERKA I DODAJCIE WPIS DO AKCJI NA DURSZLAKU:)

Kod należy skopiować i wstawić na swoją stronę.

<a href="http://durszlak.pl/akcje-kulinarne/gotuj-z-anielka" >
 <img src="https://durszlak.pl/system/banners/00/00/00/13/40embed_C9RaQtyyaTej9OF5HjxH8hQQlyRBTQzz.jpg"
 alt="Gotuj z Anielką - szybkie obiady dla mam">
</a>
Gotuj z Anielką - szybkie obiady dla mam
(Visited 134 times, 1 visits today)

You Might Also Like