Napoje

Sok jabłkowy z brokułem i pietruszką

Coś ta nasza wyczekiwana wiosna nie do końca chce się rozkręcić, a ja już nie mogę się jej doczekać! Ostatni miesiąc upłynął mi niesamowicie szybko, nasze małe szczęście rośnie w oczach i zmienia się z dnia na dzień. To naprawdę zadziwiające jak taki mały człowieczek potrafi zmienić świat wokół siebie. Nagle nawet najtwardsi twardziele wzruszają się i mówią słodkie słówka do tej maleńkiej istotki. A ja nie mogę się napatrzeć i nadziwić, że przecież nie tak dawno temu jeszcze jej z nami nie było, a teraz ciężko wyobrazić sobie życie bez niej. Tak wygląda teraz moja rzeczywistość i rozważania blogowe o 4 nad ranem;)

A na wzmocnienie wiosenne proponuję szybki sok z brokułem i pietruszką. Dzięki jabłkom jest słodki, a warzywa dodają nam witaminy C i żelaza. Sok wyszedł mi bardzo klarowny, mimo użycia jabłek, które już jakiś czas spędziły w piwnicy – nowa wyciskarka kolejny raz zapunktowała (recenzja  tutaj) :)

IMG_4402

Składniki:

– 1/2 brokuła

– 1/2 pęczka pietruszki

– 4 jabłka

Przygotowanie:

Wszystko myjemy i następnie wkładamy kolejno do wyciskarki: jabłka, pietruszkę i brokuła. I gotowe;)

P.S. Jak zawsze pamiętajcie, że specjalnie dla Was sklep hurom.pl przygotował 5% rabatu na hasło: klaudia-o-gotowaniu :) 

 

(Visited 387 times, 1 visits today)

You Might Also Like