Recenzje

Moje wypieki i desery

mwid 2

Ostatnio na kulinarnym rynku wydawniczym pojawiło się kilka ciekawych pozycji, jak to zwykle bywa na jesień:) Ludzie wtedy chyba generalnie więcej gotują;)

W zeszłym roku mieliśmy okazję zachwycać się bardzo udanym debiutem Liski z whiteplate.com, która po latach prowadzenia bloga wydała swoją książkę o słodkościach :) W tym roku przyszła kolej na Dorotkę z mojewypieki.com. Przyznam szczerze, że na tę pozycję czekałam dość niecierpliwie i byłam niezwykle podekscytowana, gdy książka wpadła już w moje ręce. Dla osób prowadzących blogi kulinarne, takie sukcesy innych blogerów są bardzo budujące i według mnie nieprzypadkowe, gdyż są oparte zazwyczaj na wieloletniej pracy, jaką jest opracowywanie i doskonalenie kolejnych przepisów.

Dorota Świątkowska odwaliła kawał dobrej roboty, w książce „Moje wypieki i desery” znajdziemy bardzo dużo przepisów. Myślę, ze niektórzy dla większego zarobku wydaliby ją w dwóch osobnych częściach, jednak Dorotka nie poskąpiła swoim czytelnikom wiedzy kulinarnej, więc jest w czym wybierać:)

148-149

Wyszukałam już kilka smakowitości, jak np. babka z nutellą, czekoladowy keks, makowiec, czy muffinki ze snickersami. Zdążyłam zrobić póki co ciasto jogurtowe, które wyszło bardzo smaczne.

Książkę polecam, Dorotce bardzo gratuluję, a już niedługo postaram się zamieścić moje wykonanie przepisów z tej książki :)

26-27

Zdjęcia pochodzą ze strony: http://www.mojewypieki.com/info/o-ksiazce

(Visited 507 times, 1 visits today)

You Might Also Like