Poradnik

Squezeer do wyciskarki i rabat

Wiecie, że dla mnie sezon na soki trwa cały rok, zmienia się tylko udział poszczególnych warzyw i owoców. Za chwilę zacznie się szał na cytrusy i w związku z tym chciałam Wam dać znać o nowej możliwości ich wyciskania. Wiadomo, że można je wrzucać do wyciskarki (ja mam Hurom HH2G, o której Wam już pisałam), ale teraz jest też opcja dokupienia sobie specjalnego squezeera. Dzięki niemu nie trzeba najpierw obierać cytrusów, tylko wystarczy je przeciąć na pół. Jest to funkcja, której zawsze mi brakowało, szczególnie przy wyciskaniu większej ilości cytrusów.

Odkąd mam squezeera używam go za każdym razem, gdy mam ochotę na świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy czy grejpfrutów. A gdy robię sok mieszany, to zaczynam od squezeera, a potem wkładam normalną część do wyciskania i sobie mieszam co mi tam przyjdzie do głowy. Fajny patent i uzupełnienie dotychczas produkowanego sprzętu.

Squezeer możecie zakupić w sklepie puregreen.pl, w którym macie też 5% rabatu na hasło: klaudia_ogotowaniu . Do końca września 2016 jest promocja 12% rabatu na Hurom HH2G, a jeśli zdecydujecie się od razu na squezeer to zapłacicie za niego 99zł (oryginalna cena osobno to 149zł). Także może warto teraz się zaopatrzyć;) 

You Might Also Like

1 Comment

  • Reply
    U Rudej na Talerzu
    Wrzesień 23, 2016 at 6:46 pm

    Taki świeżo wyciskany sok z cytrusów…. :) Bajka do śniadania :D

  • Napisz co o tym myślisz